Drewniane zabawki – powrót do korzeni

Powrót do korzeni…

Od pewnego czasu można zauważyć, że drewniane zabawki dla dzieci przeżywają swoje drugie życie. Coraz częściej wybieramy zabawki, które są ponadczasowe i posłużą nam znacznie dłużej.

Zabawki drewniane można wybrać już dla najmłodszych dzieci. Dla niemowlaków świetnie sprawdzą się klekotki, grzechotki które swoim dźwiękiem wzbudzą zainteresowanie małego człowieka i jednocześnie wpłyną pozytywnie na rozwój sensomotoryki.

Drewniane zabawki, które mamy w swojej ofercie są bezpieczne dla dzieci i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dodatkowo są niezwykle trwałe, dzięki temu można je przekazywać dalej:)

Dla starszych dzieci idealne będą drewniane sortery czy klocki. Drewniane klocki „rosną” razem z dzieckiem, po prostu budowle stają się bardziej zaawansowane 😉

W naszej ofercie można znaleźć także drewniane warzywa, owoce, bujaki, auta, akcesoria do sklepu, figurki zwierząt… i wiele innych. Zabawki z drewna pobudzają wyobraźnię dziecka.

Należy pamiętać, że długa zabawa zabawką, która jest głośna, świeci się czy miga może sprawić, że dziecko stanie się rozdrażnione ponieważ dojdzie do przestymulowania .. dlatego to drewniane zabawki pozytywnie wpływają na naturalny rozwój małego człowieka 🙂

Moim zdaniem drewniane zabawki mają to coś w sobie, a zadrapania które na nich powstają dodają im charakteru 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *